Logo marki Daewoo

Żarówki i oświetlenie do marki: Daewoo

Wszystko zaczęło się, kiedy w dniu 22 marca 1967 roku zostało założone przedsiębiorstwo o nazwie GM Daewoo Auto&Technology. Dokonał tego Kim Woo-jung w Korei Południowej. Przedsiębiorstwo to działało w różnych gałęziach przemysłu, m.in. w przemyśle stoczniowym, elektronicznym.

Później firma rozpoczęła działalność w branży motoryzacyjnej, na początku wyłącznie w Korei Południowej. Daewoo w chwili obecnej jest marką zajmującą się produkcją samochodów. Marka należy do przedsiębiorstwa o tej samej nazwie, które oprócz samochodów wytwarza również produkty związane z branżą stoczniową, elektroniczną (sprzęt elektroniczny) oraz elektromaszynową.

Obecna siedziba Daewoo znajduje się Inczon w Korei Południowej. Prezesem marki jest Michael Helman, a sama marka jest własnością koncernu General Motors. Do najpopularniejszych modeli samochodów marki Daewoo należą m.in.: Matiz M100, Lanos, Leganza, Nubira I, Nexia, Tico, Lacetti oraz Kalos.

Żarówki do innych modeli marki Daewoo

Copyright © 2024 - jakie-zarowki.pl | Realizacja rLink.pl

Informacje zamieszczone na stronie jakie-zarowki.pl mają wyłącznie charakter informacyjny. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli.